Cirolla Motor Co., Ltd

Producenci automatów do drzwi samochodowych / dostawcy w Chinach, zasilane szczotkami i bezszczotkowe silniki prądu stałego,

Szeroko stosowany w systemie wszystkich rodzajów drzwi automatycznych.

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Aktualności
Dom

Cirolla Motor Co.,Ltd Wycieczka po fabryce

 • Linia produkcyjna
  Przynieśliśmy zaawansowane urządzenia zarówno w kraju jak i za granicą, Pojęcie gonitwy wyższej jakości przeniknęło do każdego aspektu produkcji. Surowy standard pracy przyczynia się do poprawy jakości. Tymczasem zbudowaliśmy centrum testowania produktów, wyposażone w zaawansowane urządzenia testujące i kontrolujące , aby przetestować wszystkie występy według najbardziej surowego standardu.

 • OEM / ODM
  OEM / ODM

  Nasze silniki są eksportowane na rynki światowe, głównie w Europie, Ameryce Północnej i Południowej, Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Dostarczamy usługi ODM i OEM klientom na całym świecie. Z niecierpliwością czekamy na produkcję większej wydajności, cichszych, zielonych silników dla świata!

 • R & D
  R & D

  Nasza firma kładzie nacisk na cel zorientowany na ludzi, ciągłe doskonalenie, doskonałą jakość, obopólne korzyści i satysfakcję klienta. Wdrażamy zasady jakości decydując o przetrwaniu, produkty decydujące o rozwoju, wygrywamy konkurencję, zajmujemy czołowe miejsce w branży. Absorbujemy najnowsze informacje i Zaawansowana teleologia, projektowanie i rozwój nowych produktów w sposób ciągły, aby uczynić uczciwym, praktycznym, wydajnym i kreatywnym nowoczesne przedsiębiorstwo i niezależną markę.

Szczegóły kontaktu
Cirolla Motor Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Andy Fang

Tel: 0086-13967733187

Faks: 86-577-65279083

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas